VISONIC LTD
s
       

   Strona główna » Profil firmy

Zawsze w czołówce...
Tworzymy standardy przemysłowe.

Sieć dystrybucji i wsparcie techniczne w ponad 70 krajach.

Oferta produktów Visonic wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, dystrybutorów, instalatorów, firm ochroniarskich, integratorów systemów i klientów internetowych.

Mamy wizję świata, gdzie wszyscy cieszą się bezpieczeństwem w domu i w pracy, oraz wolnością wyboru stylu życia.Przodujemy w automatyzacji domu i biura
Rozwój naszej firmy to droga znaczona zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań z dziedziny bezprzewodowej ochrony, automatyzacji, oraz kontroli.  Grupa Visonic jest liderem na rynku automatyki domowej, oraz sieci domowych. Visonic położył podwaliny pod "sieciowy dom", w którym cała elektronika, wszystkie systemy i urządzenia są połączone poprzez wewnętrzną sieć z podłączeniem do Internetu.


Światowy lider w dziedzinie elektronicznych systemów zabezpieczeń
Grupa Visonic, założona w 1973 roku, wyrobiła sobie reputację światowego lidera w projektowaniu, rozwoju i produkcji wysokiej jakości systemów i urządzeń w branży zabezpieczeń elektronicznych. Posiadając 30-letnie doświadczenie dotyczące praktycznie każdego z aspektów zabezpieczeń, Visonic obsługuje rynek instytucjonalny, komercyjny i mieszkaniowy zarówno w dziedzinie ochrony osobistej jak i ochrony własności. Grupa Visonic jest rozpoznawana dzięki stosowaniu zaawansowanych, opatentowanych technologii, niezawodnych systemów wysokiej jakości, oraz kompetentnej i wrażliwej na potrzeby klienta obsłudze.


Grupa Visonic na świecie
Firmą – matką Grupy, jest Visonic Ltd., z siedzibą w Tel-Awiwie, oraz fabryką w Kiryat Gat w Izraelu. W pełni zależne oddziały to m. in. Visonic Technologies, który koncentruje się na zintegrowanych systemach zarządzania obiektami, które łączą elektroniczną ochronę, kontrolę dostępu i zarządzanie urządzeniami w jeden system. Grupa posiada również firmy sprzedaży i marketingu w USA, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemczech, Hong Kongu, Polsce i Australii, jak również biuro sprzedaży w Skandynawii. Firmy te wspólnie zapewniają  wsparcie dla sieci dystrybutorów i serwisantów w ponad 70 krajach na całym świecie, z milionami zainstalowanych systemów.


Wydajne rozwiązania
Produkty marki Visonic są projektowane, rozwijane i wytwarzane zgodnie ze światowymi standardami jakości. Baza produktów pokrywa szeroki wachlarz potrzeb użytkowników z dziedzin bezpieczeństwa, zagroźeń, kontroli i automatyzacji takich jak: wykrywanie włamań, kontrola dostępu, zarządzanie cennymi przedmiotami, pozycjonowanie osób i przedmiotów w czasie rzeczywistym, sygnalizacja zagrożeń,  zdalna kontrola i nadzór, oraz automatyzacja budynków mieszkalnych i biurowych. Produkty firmy Visonic są projektowane zgodnie z międzynarodowymi standardami i regulacjami prawnymi, dzięki czemu są atestowane i dopuszczone do użytku w większości krajów świata.
Do góry DrukujStrona główna      Kontakt      Polityka Prywatności      Mapa strony      Produkty